top of page

İPTAL

 
TTK gereğince gıda maddeleri, için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış, taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyor ya da siparişi ücretsiz tekrarlıyoruz. Siparişiniz yoldayken bulunduğunuz adresten ayrılmak zorunda kalmanız, siparişinizin özel günlerinize ya da etkinlik günlerine yetişmemesi durumunda cayma hakkı geçerli değildir.

 
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün içinde www.babazadebaklava.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, UPS ile "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. Yurtdışı satışlarda iade ürün sevkiyatı yapılmamaktadır.

 

 İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 

Kargoda ambalajı bozulmuş, taşıma esnasında ürünün niteliğinin bozulacak kadar dağılması durumunda ürünleri iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz aynı sipariş ücretsiz şekilde tekrar gönderilir.

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

 Lütfen iade işlemi için, ürünü babazadebaklava.com’a göndermeden önce info@babazadebaklava.com mail adresine. iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün dağılmış, bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dağılmış ya da dış paketinin zarar görmesi halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

 

UPS Kargoya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak ALLA ZENGİN TARIM ENDÜSTRİ ÜRETİM TURİZM YATIRIM SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için her gün 08:00 – 20:00 saatleri arasında 0212 703 25 80 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.

bottom of page