top of page

Baklava ihracatı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz

Firmamız 2017 yılından beri toptan tedarik ve ihracat yapmaktadır. Antep baklavası dünyada bir çok şehirde talep görmektedir ve Babazade buna uygun farklı çözümler üretmektedir. İhracat ürünlerimiz arasında Geleneksel Antep baklavaları, Vegan baklava ve Vegan tatlı çeşitleri, Antep Katmeri, Kadayıf çeşitleri ve Su böreği çeşitleri bulunmaktadır. 

Size sunduğumuz hizmetler sadece bir baklava satın almak ile sınırla kalmayıp, know-how desteği vererekten firmanızın başarılı olabilmesi için gerekli altyapı ve pazarlama süreçlerinde de destek olmaktayız. Baklava satış noktası için gereken bütün süreçleri kolaylaştıraraktan, sizin için en doğru olan hizmetimizi analiz edip, buna uygun çözümler sunmaktayız. 

Firmamızın dinamik üretim yapısı , usta kadrosu ve sektörel bilgisi doğrultusunda farklı kültürlere uyumlu tatlar geliştirmekteyiz.

Türkiye'den dünyaya baklava ihracatı

 Ürünlerimizi Avrupa Birliğine , İngiltere ve Amerikaya ihracatını yapmaktayız. Baklava ihracatında talebe bağlı olarak 4 farklı süreçte satışımız bulunmaktadır.

1- Satışa hazır ürün & Uçak kargo ile gönderim

2- Pişmeye hazır çiğ mamül & Soğuk zincir tedarik

3- Pişmiş ve şerbetsiz ürün & Standart gönderim veya Soğuk zincir tedarik

4- Pişmiş , şerbetli ve şoklanmış ürün & Soğuk zincir tedarik

Bu tedarik tiplerinden size uygun olanı belirleyip, bu doğrultuda tedarik yapmaktayız.

Soğuk Zincir Baklava ihracatı

Soğuk zincir baklava ihracatı şoklanmış baklava ürünlerinin dondurulmuş hali erimeksizin soğuk bir depodan başka bir soğuk depoya gönderilmesi demektedir. Genellikle -22 derecede gönderim sağlanır. Soğuk zincir ürünlerin süreçleri ilk dondurma aşamasında başlar ve zincir kırılmadan devam ettirilmesi gerekir. Firmamız -40 hızlı dondurma ( şoklama ) yaparaktan, ürünlerin çekirdek sıcaklığını çok hızlı bir şekilde -18 dereceye düşürür, bu sayede ürünlerde tat ve kalite kaybı yaşanmaz. Şoklanan ürünler -22 derece soğuk havada depolanır, müşteri talebi doğrultusunda parsiyel, konteynır veya uçak kargoya uygun şekilde hazırlanır ve zincir kırılmaksızın gönderimi yapılır. 

Türkiye'den ihracatını yapabileceğiniz baklava ve tatlı çeşitleri 

1- Geleneksel Antep Baklavası çeşitleri; fıstıklı baklava, özel kare baklava, midye baklava, saray sarma, saray burma , havuç dilim baklava, fıstıklı kuru baklava, cevizli ev baklavası , fıstık sarma.

2- Geleneksel Kadayıf çeşitleri; fıstıklı burma kadayıf, fıstıklı hasır kadayıf, kaymaklı kadayıf, fıstıklı düz kadayıf, cevizli düz kadayıf, bohça kadayıf ve çiğ kadayıf.

3- Soğuk Baklava Çeşitleri; Fıstıklı Soğuk Baklava, Orman meyveli Soğuk Baklava, Frambuazlı Soğuk Baklava ve talebe özel meyve çeşitleriyle üretilen soğuk baklava.

4- Vegan Baklava Çeşitleri; Fıstıklı Vegan Baklava, Cevizli Vegan Baklava, Fıstıklı Vegan Dolama, Fıstıklı Vegan Havuç Dilimi, Hurma sulu vegan baklava, Vegan Kadayıf çeşitleri.

5- Su Böreği Çeşitleri; Beyaz Peynirli Su Böreği, Antep Peynirli Su Böreği, Ispanaklı Su Böreği ve Vegan Ispanaklı Su Böreği

6- Fıstıklı Antep Katmeri

Baklava ihracatında daha fazla bilgi almak için

Bize iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizinle iletişime geçelim

Thanks for submitting!

bottom of page