top of page

Hikayemiz

Babazade Baklava, Gaziantep kökenli ailemizin nesiller öncesine dayanan baklavacılığı İstanbul'da yeniden üretim yapmak istemesiyle doğmuş bir firmadır. Baba ve oğullarının mesleği icra etmesinden kaynaklı oluşan ismi ile sizlere 5 yıldır İstanbul'da hizmet vermektedir.

Şirket Değerlerimiz

Firmamız kurucularının vizyonu gereği belli temel değerler üzerine kurulmuş olup bu değerler üzerine bütünleşmiştir. 

İnsan , doğa ve yaşama olan saygımız gereği kendimizi sürdürülebilir olabilmek adına sürekli geliştirmekte ve projeler ortaya koymaya çalışmaktayız.

Üretim yaparken insan sağlığını ön planda tutarak, kullandığımız hammaddelerin hem yüksek kalite olmasına özen gösterir hem de yörelerinden bu işi yapan güvenilir tedarikçilerden özel olarak tedarik etmekteyiz.

 İmalathanemizde kadın istihdamına özen göstermekte olup, kadın erkek sayısı konusunda her zaman eşitliğe gitmeye çalışmaktayız ve sektöre kadın baklavacılar yetiştirmekteyiz.

havuç dilim.png

Çelik Tepside Üretim 

Pişirme sanatını yeniden öğrenmek gerekti.

İnsan sağlığını ve kaliteyi ön plana koyduğumuzdan sizin için sektörde ilk ve tek Çelik Tepside Baklava üretimi yapan firma olduk. 

Sektörümüzde standart olarak Aliminyum veya Bakır kullanılmaktadır. Fakat biz gelişen dünyamızda bunun gibi ağır metallerin ürünlerimize karışmaması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. 

havuç dilim.png
su

İçme Suyu ile İmalat

Günlük hayatta içtiğimiz suya hepimiz çok özen gösteriyor ve iyi kalite su tüketmeye çalışıyoruz.

 

Bunun farkındalığıyla sizler için ürettiğimiz bütün ürünlerin içeriğindeki suyu temiz, arıtılmış ve içilebilir olaraktan Hıfzıssıhha' da test edilerek kullanılmaktadır.

bottom of page