top of page
karışık baklava.png

Sunduğumuz hizmetler

Kaliteli

Babazade Baklava ailesi olarak ürün kalitesini her zaman ön plana çıkarmaktayız. Özenle tedarik ettiğimiz hammaddeler ile ustalığı buluşturarak size sunuyoruz. Gerçek Gaziantep Baklavasını işletmenizde istiyorsanız sizin için üretmekteyiz.

Günlük Üretim

Sabahın ilk ışıklarında ürettiğimiz günlük ve taze baklavalarımızla size hizmet vermekteyiz. Sipariş üzerine mamüllerimizi üretmekte olup, her zaman aynı tazelikte sunmaktayız.

Sürdürülebilir Çalışma

Firmamız İstanbul'da 80 farklı Otel ve Restoranta aktif tedarik yapmakta olup , 7 yıldır aralıksız tedarik zincirini sürdürmekteyiz. Ürünlerimizi kalitesini koruyaraktan, zamanında ve istenilen şekilde tedarik etmekteyiz.

Günlük Tedarik

Siparişiniz doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerimizi her gün İstanbul içine kamyonet ve motosiklet araçlarımızla dağıtımını yapmaktayız. İstanbul'un trafiğe kapalı bölgelerine dahil günlük ürün tedariği yapıyoruz. Şehir dışına anlaşma doğrultusunda günlük tedarik yapmaktayız.

Soğuk Zincir Tedarik

Firmamız -40 şoklama teknolojisin kullanaraktan soğuk zincir (frigo) Baklava, Kadayıf, Katmer ve Su böreği hizmeti vermektedir. Türkiye içi Konteynır, Palet veya Koli bazında ürün gönderimi yapmaktayız.

Özel Üretim

Otel veya Restorantınızda oluşabilecek özel etkinlikler için özel üretim yapmaktayız. Etkinliğinizin konseptine göre ürün çalışması yapmakta ve sipariş üzerine üretmekteyiz.

Contact

Like what you see? Get in touch to learn more.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page